Sağlık Turizmi
30 Mayıs 2024

  Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi EAH, Türkiye ve Avrupa’nın en fazla göğüs hastalıkları hastalarını tedavi eden hastanelerinden biridir. Hastane, “Sağlık Alanında İkili İşbirliği Anlaşmaları” çerçevesinde Sağlık Bakanlığının sağlık turizmi için seçmiş olduğu sayılı hastaneler arasında yer almaktadır.

  Hastanenin deneyimli ve alanında uzman kadrosu, sağlık turistlerine kendi evlerindeymiş gibi hissettirecek bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Hastanede, hastaların tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özenle tasarlanmış geniş bir tıbbi tedavi prosedürü izlenmektedir. En son tıbbi teknolojilerle donatılmış olan Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi birimleri, yabancı uyruklu hastaların talepleri karşılamaktadır.

  Hastaneden sağlık hizmeti almak isteyen yabancı uyruklu hastaların epikriz ve diğer tetkik evrakları, sağlık ekipleri tarafından titizlikle incelenmektedir. İhtiyaç duyulan teşhis ve tedaviler uzman kadro tarafından profesyonelce gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Hastanede İngilizce ve Arapça tercüman hizmeti sunulmaktadır.