T.C. Sağlık Bakanlığı
İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi
Eğitim Araştırma Hastanesi

Komiteler ve Ekipler



ACİL DURUM VE AFET YÖNETİMİ EKİBİ
    

SIRA

ADI - SOYADI

ÜNVANI

1

Uz. Dr. Utku Deniz ALTUN

Başhekim Yardımcısı/Ekip Sorumlusu

2

Nuri KARA

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü

3

Hakan TOPTAŞ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

4

Şule ÇAL

Kalite Yönetim Direktörü

5

Ömer SAĞIR

Sivil Savunma Amiri(sekretarya)

6

Aygül AKTEL

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

7

Uz. Dr. Elif Yelda NİKSARLIOĞLU

Göğüs Hastalıkları Uzmanı/ Acil Servis Sorumlu Hekimi

8

Doç. Dr. Hatice KUTBAY ÖZÇELİK

S.Y.B.Ü Sorumlu Hekimi

9

Uz. Dr. Tuğçe BARÇA ŞEKER

C.Y.B.Ü Sorumlu Hekimi

10

Turgut GÜLDİKEN

Teknik Servis Sorumlusu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BEYAZ KOD SORUMLU EKİBİ

SIRA

ADI - SOYADI

ÜNVANI

1

Uz. Dr. Kaan KARA

Başhekim Yardımcısı/Ekip Sorumlusu

2

Nuri KARA

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü

3

Hakan TOPTAŞ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

4

Şule ÇAL

Kalite Yönetim Direktörü

5

Yaman Yaşar SÜRMEN

Güvenlik Müdürü

6

Bediha ERDOĞAN

Psikolog (Sekretarya)

BİLGİ GÜVENLİĞİ SORUMLU EKİBİ

SIRA

ADI - SOYADI

ÜNVANI

1

Doç. Dr. Mehmet TOPTAŞ

Başhekim Yardımcısı/Ekip Sorumlusu

2

Şule ÇAL

Kalite Yönetim Direktörü

2

Erol ALBAYRAK

İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yrd./ USS Sorumlusu

4

Seçgin CESUR

Bilgi İşlem Firma Sorumlusu

5

Duygu ALTINSOY

İstatistik Birim Çalışanı (Ekip Sekretaryası)

         

 BULAŞICI HASTALIKLAR DEĞERLENDİRME EKİBİ

SIRA

ADI SOYADI

ÜNVAN

1

Uz. Dr. Utku Deniz ALTUN

Başhekim Yardımcısı

(Ekip Sorumlusu)

2

Uz. Dr. Murat KIYIK

Göğüs Hastalıkları İdari Sorumlu

3

Prof. Dr. Muzaffer METİN

Göğüs Cerrahisi İdari Sorumlu

4

Uz. Dr Derya HIRÇIN CENGER

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı

5

Uz . Dr. Sezer TOPRAK

Mikrobiyoloji Uzmanı

6

Uz. Dr. Esra ÇÖREKLİ

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı

7

Uz. Dr. Neslihan AKANIL FENER

Patoloji Uzmanı

8

Ecz. Irmak ÖZTÜRK

Eczacı

9

Hilal ERSOY ÖZER

TBC Kliniği Sorumlu Hemşire

10

Mürüvvet SAKALLI

TBC Kliniği Sorumlu Hemşire / MDR Kliniği Sorumlu Hemşire

11

Zekiye KIZIL

Bildirim Görevlisi

12

Nuray SARITAŞ

Bildirim Görevlisi ( Komite sekretaryası)

 

EĞİTİM KOMİTESİ

 

ADI - SOYADI

ÜNVANI

1

Doç. Dr. Seda TURAL ÖNÜR

Başhekim Yardımcısı/Komite Başkanı

2

Hakan TOPTAŞ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

3

Nuri KARA

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü

4

Erol AKBAYRAK

İdari ve Mali İşler Müdür Yrd.

5

Şule ÇAL

Kalite Yönetim Direktörü

6

Doç. Dr. Levent CANSEVER

Eğitim sorumlusu/Göğüs Cerrahisi

7

Prof. Dr. Ekrem Cengiz SEYHAN

Eğitim Koordinatörü

8

Prof. Dr. Muzaffer METİN

Göğüs Cerrahisi İdari Sorumlusu

9

Prof. Dr. A. Filiz KOŞAR

Eğitim Sorumlusu/Göğüs Hastalıkları

10

Uz. Dr. Murat KIYIK

Göğüs Hastalıkları İdari Sorumlusu

11

Nazik YALNIZ

Eğitim Hemşiresi

12

Ebru KÖSEOĞLU

Eğitim Hemşiresi (Sekretarya)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ

SIRA

ADI SOYADI

ÜNVAN

1

Prof. Dr. Sedat ALTIN

Hastane Başhekimi

2

Uz. Dr Derya HIRÇIN CENGER

Enfeksiyon Hast. ve Klinik Mikrobiyoloji Uz (Komite Başkanı)

3

Doç. Dr. Seda TURAL ÖNÜR

Başhekim Yardımcısı

4

Ferhat AZKESGİN

İdari ve Mali İşler Müdürü

5

Hakan TOPTAŞ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

6

Nuri KARA

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü

7

Şule ÇAL

Kalite Yönetim Direktörü

8

Uz. Dr. Murat KIYIK

Göğüs Hastalıkları İdari Sorumlusu

9

Prof. Dr. Muzaffer METİN

Göğüs Cerrahisi İdari Sorumlusu/ Ameliyathane Sorumlusu

10

Doç. Dr. Levent CANSEVER

Göğüs Cerrahisi Eğitim Sorumlusu/ Göğüs Cerrahi Uzmanı

11

Uz . Dr. Sezer TOPRAK

Mikrobiyoloji Uzmanı

12

Uz. Dr. Elif Yelda NİKSARLIOĞLU

Göğüs Hastalıkları Uzmanı/ Acil Servis Sorumlu Hekimi

13

Doç. Dr. Hatice KUTBAY ÖZÇELİK

S.Y.B.Ü Sorumlu Hekimi

14

Uz. Dr. Tuğçe BARÇA ŞEKER

C.Y.B.Ü Sorumlu Hekimi

15

Uz. Dr. Elif ALTUNDAŞ HATMAN

Meslek Hastalıkları Uzmanı

16

Doç. Dr. Cengiz ÖZDEMİR

Bronkoskopi Ünitesi Sorumlu Hekimi

17

Ecz. Handan ALTIN

Başeczacı

18

Zeynur ERDOĞDU

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

(Sekretarya)

19

Canan UYGUR

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

20

Ebru KÖSEOĞLU

Eğitim Hemşiresi

21

Yasemin ŞENTÜRK

C.Y.B.Ü Sorumlu Hemşiresi

22

Hanife SALUR

S.Y.B.Ü Sorumlu Hemşiresi

23

Gülseren YÜZGEÇ

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

24

Aysun ÇINAR

Anestezi Sorumlu Teknisyeni

25

Mualla KÖK

İş Yeri Hekimi

26

Aygül Aktel

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

























 ENGELLİ BİREYLER İÇİN ULAŞILABİLİRLİK DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

ADI - SOYADI

ÜNVANI

1

Nuri KARA

Destek ve Kalite Hiz. Müdürü /Komisyon Başkanı

2

Kamil KÜLSOY

Destek ve Kalite Hiz. Müdür yrd./ Komisyon Başkan Yrd.

3

Hüseyin GÜNEŞ

Sivil Savunma Amiri

4

Nihal ERDOĞAN

Kalite Yönetim Birim Çalışanı

5

Ebru YILMAZ

Komisyon Sekretaryası

6

Turgut GÜLDİKEN

Teknik Servis Sorumlusu

 

HASTANE AFET PLANI HAZIRLAMA KOMİSYONU

SIRA

ADI - SOYADI

ÜNVANI

1

Prof. Dr. Sedat ALTIN

Başhekim / Ekip Sorumlusu

2

Uz. Dr. Utku Deniz ALTUN

Başhekim Yardımcısı

3

Nuri KARA

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü

4

Hakan TOPTAŞ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

5

Şule ÇAL

Kalite Yönetim Direktörü

6

Yasin YÜCE

İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı

7

Doç. Dr. Muzaffer METİN

Göğüs Cerrahisi İdari Sorumlusu/ Ameliyathane Sorumlu Hekimi

8

Ömer SAĞIR

Sivil Savunma Amiri (Sekretarya)

9

Aygül AKTEL

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

10

Uz. Dr. Derya HIRÇIN CENGER

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı

11

Uz. Dr. Elif Yelda NİKSARLIOĞLU

Göğüs Hastalıkları Uzmanı/Acil Servis Sorumlu Hekimi

12

Mustafa YILMAZ

Acil Servis Sorumlu Hemşiresi

13

Gülseren Yüzgeç

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

14

Uz. Dr. Tuğçe BARÇA ŞEKER

C.Y.B.Ü Sorumlu Hekimi

15

Yasemin ŞENTÜRK

C.Y.B.Ü Sorumlu Hemşiresi

16

Doç. Dr. Hatice KUTBAY ÖZÇELİK

S.Y.B.Ü Sorumlu Hekimi

17

Hanife SALUR

S.Y.B.Ü Sorumlu Hemşiresi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

 

ADI - SOYADI

ÜNVANI

1

Uz. Dr. Kaan KARA

Başhekim Yardımcısı (Komite Başkanı)

2

Ferhat AZKESGİN

İdari ve Mali İşler Müdürü

3

Hakan TOPTAŞ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

4

Nuri KARA

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü

5

Şule ÇAL

Kalite Yönetim Direktörü (Sekretarya)

6

Uz. Dr. Tuğçe BARÇA ŞEKER

Anestezi Sorumlu Hekimi

7

Uz. Dr. Derya HIRÇIN CENGER

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı

8

Doç. Dr. Hatice KUTBAY ÖZÇELİK

Solunum Yoğun Bakım Sor. Hekimi

9

Uz. Dr. Neslihan FENER

Patoloji Lab. Sorumlu Hekimi

10

Ecz. Handan ALTIN

Başeczacı

11

Uz. Dr. Sevinç YENİCE AKTAŞ

Transfüzyon Merkezi Sorumlu Hekimi

12

Uz. Dr. Emine ALTUNKAYNAK

Merkez Laboratuvar Sorumlu Hekimi

13

Tansu TOPUZ

Radyoloji Sorumlu Teknisyeni

14

Aygül AKTEL

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

15

Gülseren YÜZGEÇ

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

16

Mustafa YILMAZ

Acil Servis Sorumlu Hemşiresi

17

Seçgin CESUR

Bilgi işlem Sorumlusu

18

Abdullah TAN

Biyomedikal Teknisyeni

İLAÇ YÖNETİM EKİBİ

SIRA

ADI - SOYADI

ÜNVANI

1

Prof. Dr. Sedat ALTIN

Başhekim

2

Doç. Dr. Mehmet TOPTAŞ

Başhekim Yardımcısı

3

Ferhat AZKESGİN

İdari ve Mali İşler Müdürü

4

Hakan TOPTAŞ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

5

Şule ÇAL

Kalite Yönetim Direktörü

6

Prof. Dr. Ekrem Cengiz SEYHAN

Eğitim Koordinatörü

7

Uz. Dr. Derya HIRÇIN CENGER

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı/Akılcı Antibiyotik Sorumlusu

8

Ecz. Handan ALTIN

Farmakovijilans Sorumlusu/Başeczacı

9

Uz. Dr. Tuğçe BARÇA ŞEKER

C.Y.B.Ü Sorumlu Hekimi

10

Doç. Dr. Hatice KUTBAY ÖZÇELİK

S.Y.B.Ü Sorumlu Hekimi

11

Ülkü Büşra YILMAZ

Klinik Eczacı/Akılcı İlaç Temsilcisi

12

Nazik YALNIZ

Eğitim Hemşiresi

13

Seval AKBULUT

Veri Giriş (Sekretarya)


 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU

SIRA

ADI - SOYADI

ÜNVANI

1

Uz. Dr. Utku Deniz ALTUN

Kurul Başkanı/İşveren Vekili

2

Ferhat AZKESGİN

İdari ve Mali İşler Müdürü (Yedek Üye)

3

Hakan TOPTAŞHIRÇIn CENGER

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

4

Nuri Kara

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü

5

Şule ÇAL

Kalite Yönetim Direktörü

6

Aygül AKTEL

İş Güvenliği Uzmanı (Komite Sekreteryası)

7

Dr.Elif ALTUNDAŞ HATMAN

İş ve Meslek Hastalıkları Uzmanı

8

Gamze Cılvarlıoğlu

İş yeri Hemşiresi

9

Dr.Mualla KÖK

İş yeri Hekimi

10

Ömer SAĞIR

Sivil Savunma Amiri

11

Turgut GÜLDİKEN

Teknik Servis Birim sorumlusu

12

Mehmet ÖZGÜR

Teknik Servis Birim Çalışanı (Yedek Üye)

13

Selma ALTIPARMAK

Palyatif Servis Sorumlusu/ İş yeri Çalışanı Baş Temsilci

14

Ayfer ÇINAR

İş yeri Çalışanı Temsilci ( Yedek Üye)

15

Bediha ERDOĞAN

Psikolog

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


KALİTE KONSEYİ

 

ADI - SOYADI

ÜNVANI

1

Prof. Dr. Sedat ALTIN

Başhekim

2

Doç. Dr. Mehmet TOPTAŞ

Başhekim Yardımcısı

3

Doç. Dr. Seda TURAL ÖNÜR

Başhekim Yardımcısı

4

Uz. Dr. Kaan KARA

Başhekim Yardımcısı

5

Uz. Dr. Utku Deniz ALTUN

Başhekim Yardımcısı

6

Prof. Dr. Muzaffer METİN

Göğüs Cerrahisi İdari Sorumlusu

7

Uz. Dr. Murat KIYIK

Göğüs Hastalıkları İdari Sorumlusu

8

Ferhat AZKESGİN

İdari ve Mali İşler Müdürü

9

Hakan TOPTAŞ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

10

Nuri KARA

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü

11

Şule ÇAL

Kalite Yönetim Direktörü

12

Nihal ERDOĞAN

Kalite Yönetim Birim Çalışanı (Sekretarya)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KIRMIZI KOD SORUMLU EKİBİ

SIRA

ADI - SOYADI

ÜNVANI

1

Uz. Dr. Utku Deniz ALTUN

Başhekim Yardımcısı/Ekip Sorumlusu

2

Kamil KÜLSOY

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdür Yrd.

3

Nihal ERDOĞAN

Kalite Yönetim Birim Çalışanı

4

Sezen DİNLER

Koordinatör Hemşire

5

Aygül AKTEL

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı (Sekretarya)

6

Ömer SAĞIR

Sivil Savunma Amiri

7

Yaman Yaşar SÜRMEN

Güvenlik Müdürü

8

Turgut GÜLDİKEN

Teknik Servis Sorumlusu

 

KLİNİK KALİTE İYİLEŞTİRME KOMİTESİ

 

ADI - SOYADI

ÜNVANI

1

Uz. Dr. Kaan KARA

Başhekim Yardımcısı (Komite Başkanı)

2

Ferhat AZKESGİN

İdari ve Mali İşler Müdürü

3

Hakan TOPTAŞ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

4

Erol AKBAYRAK

USS Sorumlusu/İMİM Yardımcısı

5

Şule ÇAL

Kalite Yönetim Direktörü (Sekretarya)

6

Uz. Dr. Elif Yelda NİKSARLIOĞLU

Göğüs Hastalıkları Hekimi

7

Uz. Dr. Sertaç ÖZTÜRK

Dahiliye Hekimi

8

Hakan ARISAN

Üroloji Hekimi

9

Ferit BÖYÜK

Kardiyoloji Hekimi

10

Şenay AYDIN

Nöroloji Hekimi

11

Seçgin CESUR

Bilgi İşlem Sorumlusu

12

Duygu ALTINSOY

İstatistik Birim Çalışanı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAVİ KOD SORUMLU EKİBİ

SIRA

ADI - SOYADI

ÜNVANI

1

Doç. Dr. Mehmet TOPTAŞ

Başhekim Yardımcısı/Ekip Sorumlusu

2

Hakan TOPTAŞ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

3

Erol ALBAYRAK

İdari ve Mali İşler Müdür Yrd.

4

Şule ÇAL

Kalite Yönetim Direktörü

5

Uz. Dr. Tuğçe BARÇA ŞEKER

Anestezi Hekimi

6

Uz.Dr. Elif Yelda NİKSARLIOĞLU

Acil Sorumlu Hekimi

7

Uz. Dr. Orçun ÜNAL

Kalp Damar Cerrahi Uzmanı

8

Aysun ÇINAR

Anestezi Sorumlu Teknikeri (Sekretarya)

9

Nazik YALNIZ

Eğitim Hemşiresi


NÖBET İNCELEME KOMİSYONU

SIRA

ADI - SOYADI

ÜNVANI

1

Uz. Dr. Kaan KARA

Başhekim Yardımcısı/Komisyon Başkanı

2

Hakan TOPTAŞ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

3

Erol AKBAYRAK

İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı

4

Nejdet KOLDAŞ

Sicil Birim Çalışanı (Komite Sekretaryası)

5

Merve Betül ÖZTÜRK

Maaş Birimi Çalışanı

 

 

 

 

 



NÜTRİSYON DESTEK EKİBİ

SIRA

ADI - SOYADI

ÜNVANI

1

Uz. Dr. Murat KIYIK

Göğüs Hastalıkları Uzmanı/Ekip Sorumlusu

2

Uz. Dr. Zeynep Nilgün ULUKOL

Anestezi Hekimi

3

Doç. Dr. Hatice KUTBAY ÖZÇELİK

Göğüs Hastalıkları Uzmanı/ SYBÜ Sorumlu Hekimi

4

Uz. Dr. Tuğçe BARÇA ŞEKER

Anestezi Hekimi

5

Ecz. Handan ALTIN

Başeczacı

6

Nihal ERDOĞAN

Kalite Yönetim Birim Çalışanı

7

Kevser DİNLER

Diyetisyen

8

Fadime YILDIRIM

Diyetisyen

9

Merve ÜNVERDİ

Diyetisyen

10

Nilgün TÜRKCAN

Nütrisyon Hemşiresi (Ekip Sekretaryası)


PALYATİF BAKIM EKİBİ

SIRA

ADI - SOYADI

ÜNVANI

1

Uz. Dr. Utku Deniz ALTUN

Başhekim Yardımcısı/Ekip Sorumlusu

2

Uz. Dr. Funda SEÇİK

Palyatif Bakım Sorumlu Hekimi/Göğüs Hastalıkları Uzmanı

3

Uz. Dr. Tuğçe BARÇA ŞEKER

Anestezi Hekimi

4

Erol ALBAYRAK

İdari Mali Hizmetler Müdür Yrd.

5

Nihal ERDOĞAN

Kalite Yönetim Birim Çalışanı

6

Elnur ÖZGÜL

Koordinatör Hemşire

7

Kevser DİNLER

Diyetisyen

8

Ruşen BERK

Psikolog

9

Arif BALCI

Fizyoterapist

10

Selma ALTIPARMAK

Palyatif Bakım Ünitesi Sorumlu Hemşiresi (Ekip Sekretaryası)


PEMBE KOD SORUMLU EKİBİ

SIRA

ADI - SOYADI

ÜNVANI

1

Kamil KÜLSOY

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdür Yrd./ Ekip Sorumlusu

2

Elnur ÖZGÜL

Koordinatör Hemşire

3

Nihal ERDOĞAN

Kalite Yönetim Birimi (Sekretarya)

4

Bediha ERDOĞAN

Psikolog

5

Yaman Yaşar SÜRMEN

Güvenlik Müdürü


RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

SIRA

ADI - SOYADI

ÜNVANI

1

Doç. Dr. Mehmet TOPTAŞ

Başhekim Yardımcısı/Komite Başkanı

2

Yasin YÜCE

İdari Mali İşler Müdür Yrd.

3

Nihal ERDOĞAN

Kalite Yönetim Birim Çalışanı

4

Elnur ÖZGÜL

Koordinatör Hemşire

5

Uz. Dr. Aynur YERLİOĞLU

Radyoloji Uzmanı

6

Aygül AKTEL

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

7

Tansu TOPUZ

Radyoloji Sorumlu Teknikeri (Komite Sekretaryası)


TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

 

ADI - SOYADI

ÜNVANI

1

Uz. Dr. Utku Deniz ALTUN

Başhekim Yardımcısı (Komite Başkanı)

2

Ferhat AZKESGİN

İdari Ve Mali İşler Müdürü

3

Hakan TOPTAŞ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

4

Nuri KARA

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü

5

Şule ÇAL

Kalite Yönetim Direktörü

6

Ömer SAĞIR

Sivil Savunma Amiri

7

Turgut GÜLDİKEN

Teknik Servis Sorumlu Teknikeri

8

Aygül AKTEL

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı (Sekretarya)

9

Abdullah TAN

Biyomedikal

10

Yaman Yaşar SÜRMEN

Güvenlik Müdürü


TRANSFÜZYON KOMİTESİ

SIRA

ADI - SOYADI

ÜNVANI

1

Uz. Dr. Utku Deniz ALTUN

Başhekim Yardımcısı/Komite Başkanı

2

Ferhat AZKESGİN

İdari ve Mali İşler Müdürü

3

Hakan TOPTAŞ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

4

Şule ÇAL

Kalite Yönetim Direktörü

5

Uz. Dr. Sevinç YENİCE AKTAŞ

Transfüzyon Merkezi Sorumlu Hekimi

6

Uz. Dr. Ayşe Feyza ASLAN

Göğüs Hastalıkları Uzmanı

7

Uz. Dr. Tuğçe BARÇA ŞEKER

Anestezi Hekimi

8

Uz. Dr. Orçun ÜNAL

Kalp ve Damar Cerrahi Uzmanı

9

Doç. Dr. Elif Yelda NİKSARLIOĞLU

Acil Servis Sorumlu Hekimi

10

Doç. Dr. Cengiz ÖZDEMİR

Göğüs Hastalıkları Uzmanı

11

Uz. Dr. Hüseyin Cem TİGİN

Göğüs Hastalıkları Uzmanı

12

Doç. Dr. Ali Murat AKÇIL

Göğüs Cerrahisi Uzmanı

13

Uz. Dr. Deniz SANSAR

Göğüs Cerrahisi Uzmanı

14

Vildan AYCIBIN

Transfüzyon Merkezi Sorumlu Teknisyeni (Sekretarya)

15

Seval BAYAT

Hemovijilans Hemşiresi

16

Duygu ALTINSOY

İstatistik Birim Çalışanı


TURUNCU KOD SORUMLU EKİBİ

SIRA

ADI - SOYADI

ÜNVANI

1

Uz. Dr. Utku Deniz ALTUN

Başhekim Yardımcısı/ Ekip Sorumlusu

2

Yasin YÜCE

İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı

3

Ömer SAĞIR

Sivil Savunma Amiri/ Ekip Sekretaryası

4

Şule ÇAL

Kalite Yönetim Direktörü

4

Elnur ÖZGÜL

Koordinatör Hemşire

5

Uz. Dr. Sevinç YENİCE AKTAŞ

KBRN Sorumlusu/Laboratuvar Alanları Temsilcisi

6

Uz. Dr. Derya HIRÇIN CENGER

Enfeksiyon Hastalıkları Temsilcisi

7

Doç. Dr. Elif Yelda NİKSARLIOĞLU

Acil Servis Sorumlu Hekimi

8

Uz. Dr. Zedef DAĞ

Radyoterapi Ünite Temsilcisi

9

Aygül AKTEL

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

10

Mustafa YILMAZ

Acil Servis Sorumlu Hemşiresi

11

Muratcan METİN

Patoloji Laboratuvar Alanları Temsilcisi

12

Selma ALTIPARMAK

Palyatif Servis Sorumlu Hemşiresi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KAN İMHA KOMİSYONU

ADI - SOYADI

ÜNVANI

1

Uz. Dr. Utku Deniz ALTUN

Başhekim Yardımcısı/ Komisyon Başkanı

2

Hakan TOPTAŞ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

3

Uz. Dr. Sevinç YENİCE AKTAŞ

Transfüzyon Merkezi Sorumlu Hekimi

4

Vildan AYCİBİN

Transfüzyon Merkezi Sorumlu Teknisyeni (Sekretarya)

BİNA TURU DEĞERLENDİRME EKİBİ ÜYELERİ LİSTESİ

BİRİNCİ EKİP LİSTESİ (YENİ BİNA TÜM ALANLAR)

1

DOÇ. DR. SEDA TURAL ÖNÜR

Başhekim Yardımcısı

2

NURİ KARA

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü

3

ALEV ÇITAK

Kalite ve Verimlilik Yönetim Direktörü(Sekretarya)

4

YASİN YÜCE

İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı

5

ELNUR ÖZGÜL

SBHM Koordinatör Hemşiresi

6

CANAN UYGUR

EKK Hemşiresi

7

AYGÜL AKTEL

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

İKİNCİ EKİP LİSTESİ (ESKİ BİNALAR – BAHÇE- ACİL)

1

UZ. DR.KAAN KARA

Başhekim Yardımcısı

2

HAKAN TOPTAŞ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

3

FERHAT AZKESGİN

İdari ve Mali İşler Müdürü

4

EYÜP GÜVELİ

İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı

5

ŞULE GÜVEN

Kalite Yönetim Birim Çalışanı(Sekretarya)

6

ZEYNUR ERDOĞU

EKK Hemşiresi

7

TURGUT GÜLDİKEN

Teknik Servis Sorumlu Teknisyeni

ÜÇÜNCÜ EKİP LİSTESİ HADIMKÖY EK HİZMET BİNASI ( KLİNİK, POLİKLİNİK, ACİL SERVİS, OTOMASYON VE DANIŞMALAR, MUTFAK + YEMEKHANE, TIBBİ ATIK DEPOSU, BAHÇE DÜZENİ + SİGARA İÇME ALANLARI, İLAÇ-TIBBİ SARF DEPO, ARŞİV + MORG BİRİMİ, İZOLASYON ODALARI, UPS, MEDİKAL GAZ ODALARI, GÖRÜNTÜLEME ÜNİTESİ, LABORATUVAR, İDARİ BÜROLAR, )

1

DOÇ. DR. MEHMET TOPTAŞ

Başhekim Yardımcısı

2

EROL AKBAYRAK

İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı

3

KAMİL KÜLSOY

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdür Yrd.

4

SEZEN DİNLER

SBHM Koordinatör Hemşire (Sekretarya)

5

BAŞAK NERGİZ

Koordinatör Hemşire

6

ABDULLAH TAN

Biyomedikal Birim Çalışanı

7

İSA HEPÖZ

Teknik Servis Çalışanı